BAŞKAN ALİ ACAR’DAN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI
image

Belediye Başkanı Ali Acar, önümüzdeki hafta kutlanacak İlköğretim Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında tüm öğrencilere başarılar diledi. Başkan Acar'ın mesajı şöyle; “Uzun bir tatilin arkasından okullarımızda yeni bir öğretim yılına daha girmenin mutluluğu yaşanıyor. İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak olan okul, bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran bir eğitim yuvasıdır. Geleceğin aydınlık Türkiye’sinin birer ferdi olacak şimdinin çocukları; ilim ve irfanla yoğrulacak, yaşam boyu gerekli olacak bilgi ve becerilerin temeli atılacaktır. 

Ülkemizi, Büyük Önderimiz Atatürk’ün gösterdiği çağdaş uygarlık hedefine çıkarabilmek ve bu çizgiden kopmadan, milletçe kenetlenerek yolumuza devam edebilmenin yolunun, eğitimden geçtiği kesinlikle unutulmamalıdır. 
2017-2018 eğitim-öğretim yılını hep birlikte başarıyla tamamlayacağımız noktasında sizlere olan inancımız ve güvenimiz tamdır. Tüm öğrencilerimize yeni öğretim yılında başarılar diliyor, ailelerine ve öğretmenlerine üstlendikleri bu kutsal görev için teşekkür ediyor, yeni bilgiler, yeni dostluklar, güzel günler ve aydınlık fikirlere kavuşmanız dileğiyle İlköğretim Haftanızı kutluyorum.”