Amiral Orhan Aydın Spor Salonu

Marmaris Belediyesi Amiral Orhan Aydın Spor Salonu 1999 yılının Mart ayında hizmete girmiştir. Fitness, sauna,jakuzi, squash, bowling salonu, 6 adet tenis kortu ve 1 adet halı saha ise 2001 Yılının Mayıs ayından bu yana sporseverlere hizmet vermektedir.
 
Spor Salonu
1040 koltuk oturma seyirci kapasitesine sahip olan salon uluslararası standartlara sahip tarableks zemini, 14 metre tavan yüksekliği, ebatları ile basketbol ve voleybol oynamaya müsaittir. Salonda aynı anda 4 takıma hizmet verebilecek soyunma odası ve duş mevcuttur. Hakemler için de soyunma odaları ve duşlar mevcut olup, seyirciler için kafeterya hizmet vermektedir.
 
Fitness Salonu
600 m2’lik alanıyla ilçenin en büyüğü olma özelliğine sahip salonda 5 adet koşu bandı, 3 adet bisiklet, 2 adet ergometer, 2 adet eliptik trainer, 1 adet stairmaster, 12 adet cybex trainer, 7 adet cimsa trainer, 3 adet super gym trainer bulunmaktadır. Pazar günleri kapalı olan salon haftanın diğer günleri 09:00- 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Salonda akademisyenler eşliğinde, hijyenik çalışma ortamında spor yapma şansına sahipsiniz.
 
Bowling Salonu
Bowling salonu 2001 yılından itibaren Marmaris Belediyesi Amiral Orhan Aydın Spor Salonu’nun en üst katında hizmet vermektedir. Salon kış sezonunda çeşitli turnuvalara ve özel organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Salonda uluslararası standartlara uygun 4 makine ve hattın yanısıra çocuklar için oyun makineleri ve Amerikan bilardo masası, air hokey ve langırt makinaları da yer almaktadır.
 
Tenis Kortları
Uluslararası karşılaşmalara müsait 6 adet kortta haftanın her günü 08.00-24.00 saatleri arasında çeşitlik gruplara özel ders verilmektedir. Kort ayrıca kiralanabilmektedir.
 
Halı Saha
50x25 ebatlarında suni çimden yapılmış olan halı saha alt yapı çalışmalarında kullanıldığı gibi 08.00-24.00 saatleri arasında kiralanabilmektedir.
 
Squash
Yurt dışında çok yaygın olmasına rağmen ülkemizde de yeni bir spor dalı olan squask Marmarislilerden yoğun ilgi görmektedir.
 
Sauna & Jakuzi
Pazar günleri kapalı olup, haftanın diğer günleri 13.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.