MARMARİS BELEDİYESİ'NDEN BOZBURUN'A DEV TÜRK BAYRAĞI
image

 

 Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar hem vatandaşlarla buluştu, hem de Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Bozburun, Söğüt ve Turgut’ta yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Ali Acar’ın ilk durağı Bozburun açık pazar yeri ve çok amaçlı salon oldu. Bozburunlu vatandaşların dört gözle beklediği 1500 metrekare büyüklüğündeki pazaryeri bir süre önce hizmete girdi. Bozburun yaşayanlarının konforlu ve modern bir pazaryerine kavuştuğu alan Bozburun Çok Amaçlı Salon’la birlikte yan yana hayata geçirildi. Dün kurulan pazarla birlikte vatandaşlarla sohbet de eden Başkan Ali Acar ve ekibine mahalle yaşayanları teşekkür etti.

 

Bozburun’a dev Türk Bayrağı dikildi

 

Pazaryeri ziyaretinin ardından Fen İşleri’ne bağlı ekipler tarafından Yeşil Ada’ya dikilen Türk Bayrağı göndere çekildi. Başkan Ali Acar ve ekibi bozburunlu vatandaşlarla birlikte bu anlara karşı kıyıdan şahitlik etti. 54 metrekare büyüklüğünde, 25 metre uzunluğundaki bayrak Bozburun Körfezi’nin her yerinden gözükecek.

 

Turgut ve Söğüt halı sahaları vatandaştan tam not aldı

 

Kırsal mahalle yaşayanlarının da en az merkezdekiler kadar sosyal ve sportif imkanlardan faydalanabilmesi amacıyla çalışmalarını sürdüren Marmaris Belediyesi, Turgut ve Söğüt mahallelerinde iki halı saha inşa etti. Mahalle sakinlerinin, özellikle de gençlerin büyük sevinçle karşıladığı halı sahalar, futbolseverlerin karşılaşmalarına ev sahipliği yapmaya başladı. Başkan Ali Acar ve ekibi, köy ziyaretleri kapsamında söz konusu halı sahalara da giderek, spor alanlarını inceledi. Turgut halı saha ziyaretinde renkli anlar da yaşandı. Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü forması giyen Başkan Ali Acar, kaleye geçen Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan’a şut çekti. Ziyaretler vatandaşlarla toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.