SOSYAL BELEDİYELER MARMARİS'E GELİYOR
image

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Cumhuriyet Halk Partili 47 belediyenin oluşturduğu Sosyal Belediyeler Ağı’nın (SOBA) 5. buluşması “Güne Ege Çalıştayı” adı altında 5-6-7 Ekim tarihlerinde Marmaris, Datça ve Bodrum’un ev sahipliğinde yapılacak.

Sosyal demokrat belediyeler arasında bilgi paylaşımını güçlendirmek, sosyal medyayı aktif olarak kullanmak ve sorunlara ortak çözümler geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen etkinliğin 5. Buluşmasında 47 belediyeden yaklaşık 120 kişi konuk edilecek.

5 Ekim’de Marmaris’te gerçekleşecek çalıştayda katılımcılar hem Marmaris ve çevresini tanıyacak hem de belediyelerin sosyal medya ekiplerinin bilgi, tecrübe ve çalışma sistemlerini paylaştıkları sunumlara ve söyleşilere katılacak.

Çalıştay kapsamında, Marmaris’ten dünyanın uzak diyarlarına gidip çektiği fotoğrafları twitter hesabından takipçileriyle paylaşan gezgin Fatih Koparan da “Bir Gezginin Hikayeleri” başlıklı konuşma yapacak.

Katılımcılar 6 Ekim Cuma Datça’da, 7 Ekim Cumartesi ise Bodrum’da devam edecek çalıştayın ardından bir sonraki buluşmaya dek birbirlerinden ayrılacak.