SLOVAKYALI MEDYA MENSUPLARI BAŞKAN ALİ ACAR'LA BULUŞTU
image

SLOVAKYALI MEDYA MENSUPLARI BAŞKAN ALİ ACAR'LA BULUŞTU

Slovakya’nın en büyük tur operatörü Hydro Tour’un, acenta yetkilileri, basın ve görsel medya mensuplarını taşıyan ilk uçağı Dalaman’a indi. Peninsula Tours ve YDA Dalaman’ın ev sahipliğiyle 3 gün bölgeyi gezecek ve çekim yapacak ekibin önemli duraklarından biri de Marmaris oldu.

Slovakyalı medya mensupları, Marmaris gezileri kapsamında bugün Tursab BYK Başkanı Ali Kırlı’yla birlikte Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı ziyaret ederek, röportaj yaptı. Başkan Acar, en iyi tanıtımın yerinde yapılan tanıtım olduğuna inandıklarını söyleyerek, 10 yıl aradan sonra Slovakların tekrar bölgeyi tercih etmelerinin kendileri için mutluluk ve yerel yönetim adına gurur kaynağı olduğunu belirtti.

TÜRSAB BYK Başkanı ve Peninsula Tours Bölge Müdürü Ali Kırlı da Hydro Tur’un 10 yıl aradan sonra Dalaman’a her 10 günde 200 kişilik bir Charter ile yolcu getireceğini operasyonun eylül sonuna kadar devam edeceğini söyledi.

Dalyan, Fethiye ve Marmaris’ten sonra Cumartesi günü de Bodrum’u gezecek grup dönüşlerinde bölgeyi ülkelerinde tanıtacaklar.