OKTAY ZABITA HAFTASINI KUTLADI
image

Zabıta Haftası nedeniyle Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Zabıta Müdürlüğü’nde görevli personelle bir araya geldi. Başkan Mehmet Oktay, tüm zabıta çalışanlarına özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden Zabıta teşkilatının 193’üncü kuruluş yıldönümünü nedeniyle Başkan Mehmet Oktay, Zabıta Müdürü Erkan Ünver ve zabıta personelini ağırladı. 
1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası kapsamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Oktay, zabıta memurluğunun zor bir görev olduğunu, zabıta çalışanlarının yeri geldiğinde 24 saat görev yaptıklarını belirterek, “Siz belediyenin dışarıdaki yüzüsünüz. Ne kadar zor bir görev yaptığınızı biliyoruz. Sizlerin tutum ve davranışları vatandaşların algısı açısından çok önemli. Görevinizin öneminin farkında olduğunuzu ve buna göre çalıştığınızı biliyorum. Hepinize özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 
Marmaris Belediyesi Zabıta Müdürlüğü çalışanlarının ve tüm zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutlayan Başkan Oktay, vatandaşlardan da görev esnasında Zabıta personeline yardımcı olmalarını istedi.